O MNIE
Ciągle słyszę, że wszędzie mnie pełno i rzeczywiście tak jest. Mam nieustanną potrzebę rozwoju, poznaję więc nowych ludzi, zdobywam wiedzę uczestniczę w wielu ciekawych projektach i wydarzeniach.

Zaczynałem jako marketingowiec i event manager. Miałem wyjątkowe szczęście, że uczyłem się od ludzi, którzy organizując wydarzenie myśleli, żeby oprócz tego, że jest fajne, było skuteczne. Zdobywałem wiedzę jak produkować eventy, które pomagają w osiąganiu założonych celów biznesowych.

W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że każdy event jest jak marka. Tworząc go w podobny sposób, myśląc o nim strategicznie dostajemy niebywałe narzędzie. Nawet zwykła coroczna impreza firmowa może stać się marką, na którą co roku wszyscy z fascynacją czekają.

Tak zakochałem się w możliwościach marki oraz wszystkim co jest z jej tworzeniem i rozwijaniem związane. Od wielu lat wspieram moich klientów w  budowaniu marki oraz wykorzystywaniu  potencjału jaki daje posiadanie solidnej marki.


W co wierzę i jak pomagam innym.
Wierzę w to, że każdy z nas jest marką i gdy zaczniemy tak o sobie myśleć oraz świadomie ją budować będziemy mogli cieszyć się z naszego procesu samorealizacji. Kto pamięta ten wie, że samorealizacja jest na szczycie potrzeb człowieka stworzonej przez Maslowa.

Budowanie marki nie jest łatwe. Budowanie marki osobistej jest jeszcze trudniejsze bo często polega na akceptacji siebie, pracy nad lękami, blokadami, poznaniu skąd się biorą. Dobrze zbudowana marka pomoże nam być pewnym siebie, czuć się ze sobą dobrze, świadomie kierować życiem, a przy tym być autentycznym.

Sam wiem jak świadome budowanie marki pomogło mi w życiu dlatego pomagam ludziom w budowaniu własnej marki i dążeniu do samorealizacji. Od 2022 roku jestem zaangażowany w Akademię Przyszłości, która wspiera dzieci z niską samooceną i prowadzi działania dzięki, którym mogą iść w przyszłość z podniesioną głową. Dodatkowo prowadzę darmowe szkolenia i porady.