Brand
Współpracując ze mną zbudujemy silną markę. Zdobędziesz nowych klientów, którzy staną się lojalni więc sami będą do Ciebie przychodzić. Solidna marka da Tobie stabilność, w niestabilnych czasach. Przestaniesz wydawać pieniądze na nieskuteczne działania, a wszystko co będziesz robił, zacznie przekładać się w przyszłości na lepszą sprzedaż oraz większą rozpoznawalność. 

Do budowania marki nie potrzebujesz ogromnego budżetu. Razem skupimy się na skutecznych, przemyślanych i spójnych działaniach w zakresie sprzedaży, marketingu, wizerunku czy podejścia do pracowników. Pracujemy razem. W przeciwieństwie do innych nie dostajesz ode mnie wskazówek, ale konkretną strategię, którą wdrażamy, analizujemy i ulepszamy.

Może potrzebujesz zewnętrznego działu marketingu?
Możesz dołączyć do grona moich klientów, których na stałe obsługuję jako marketingowiec. Jest to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm. 

Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz pieniądze na oprogramowanie, sprzęt, wyposażenie i biurko. Wszystkie szczegóły ustalimy indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb.