Krystian Król
zabawa po królewsku

Jako dzieciak grałem na dyskotekach szkolnych, potem kilka razy w klubach by ostatecznie przekonać się, że to imprezy okolicznościowe pozwalają mi spełniać się w zawodowej pasji i prowadzę je nieustannie już od ponad 10 lat.

Uczestniczenie w szczególnych chwilach, tworzenie wyjątkowych wspomnień oraz poznawanie za każdym razem nowych gości i sprawianie by parkiet podczas każdego bloku muzycznego tętnił życiem daje mi ogromną satysfakcję oraz energię.

Każdą uroczystość traktuję indywidualnie. Repertuar dostosowuję do preferencji i sugestii, ale także do tego, przy czym najlepiej bawią się goście. Nie korzystam z gotowych playlist, utwory dobieram na bieżąco, co sprawia, że każde wydarzenie jest wyjątkowe.

Gości na parkiet wyciągam mową oraz licznymi muzycznymi i tanecznymi atrakcjami. Wszystko prowadzone z klasą, humorem, szacunkiem bez żenujących komentarzy.

Zawsze chętnie doradzam, dbam o przebieg i każdy szczegół uroczystości w czym pomaga mi wieloletnie doświadczenie organizatora eventów.

Korzystam z profesjonalnego sprzętu. W standardzie zapewniam wszystko co najważniejsze czyli nagłośnienie, oświetlenie tworzący wyjątkowy klimat na sali oraz schludnie wyglądająca DJ'ka czyli moje stanowisko pracy.

Jeżeli ktoś marzy o podświetleniu całej sali, specjalnej konfiguracji oświetlenia czy ciężkim dymie to jak najbardziej jestem w stanie spełnić takie marzenia, ale biorę wtedy ze sobą dodatkową osobę, żeby móc skupić się na tym co jest najważniejsze czyli gościach i zabawie.


#Wesela #Bankiety #Przyjęcia okolicznościowe #Imprezy firmowe #Imprezy ze sceny


Szczecin, zachodniopomorskie, gorzów wielkopolski, lubuskie

 Wesele Polsko-Amerykańskie

Przyjęcie urodzinowe

Wesele

Impreza firmowa

Paulina & Adam

"Serdecznie polecamy Krystiana Króla, nasze wesele poprowadził znakomicie. Mimo, że były dzieci i trzeba było szybko dostosowywać się do sytuacji stanął na wysokości zadania. Świetnie dobrana muzyka, goście zadowoleni".

Adrianna & Marcin

"Muzyka, prowadzenie, zabawa wszystko perfekcyjnie.
My i nasi goście miło wspominamy wesele, jesteśmy zadowoleni, Krystian to strzał w dziesiątkę i z czystym sumieniem możemy go polecić".

Aneta & Maciej

"Długo planowaliśmy nasze wesele, wybraliśmy Krystiana bo widać, że robi to z pasją, nie chcieliśmy też za dużo disco polo, nie miał z tym problemu, świetnie wszystko poprowadził, goście się dobrze bawili i miło wspominają nasze wesele. Polecamy".

Prowadziłem wydarzenia między innymi dla

Zacznijmy od rozmowy

Mój telefon: 724 192 487
E-mail: dj@krystiankrol.pl